- Komerční sdělení -aktuálně

Srovnání parametrů HotspotShield Premium x Personal VPN: Která je lepší?

Vyplatí se objednat Hotspot Shield VPN, nebo se spíše vyplatí Personal VPN? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, přičemž konečné skóre je 7,8/10 ku 4,6/10.

Rychlost připojení HotSpot Shield Premium VPN vs Personal VPN, která vítězí?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o HotSpotShield Premium VPN a Personal VPN.

Průměr downloadu u první VPN dosáhl 175 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 99 Mb/s. HotspotShield Premium se projevila o 76 Mb/s rychlejší nežli personalVPN.

Zjišťovali jsme také upload, u HotSpot Shield Premium VPN jsme naměřili 84 Mb/s. personalVPN dosáhla hodnoty 33 Mb/s. Je tedy o 51 Mb/s pomalejší.

Posledním rychlostním parametrem byla odezva, u první VPN jsme naměřili 46 ms. U Personal VPN jsme naměřili průměrných 81 ms. U odezvy je to naopak, čím nižší hodnota, tím lépe, takže Hotspot Shield VPN v porovnání je o 35 ms lepší.

Průběžný výsledek recenze HotspotShield Premium proti Personal VPN je zatím 8 /10 – 6/10.

Dokáže Hotspot Shield VPN odblokovat Netflix?

Rychlost stahování je pro odblokování Netflixu důležitá, HotSpotShield Premium VPN tuto dovednost zvládá. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, personalVPN cizojazyčný Netflix odemknout nedokáže.

S aktivovanou VPN můžete rovněž sledovat videa na YouTube, která jsou v Česku skryta, přičemž Personal VPN tuto funkci nemá. Druhá z porovnávaných VPN funkci odblokování YouTube má.

Při výběru VPN se vyplatí koukat také na podporu Multi-Hop připojení, ochranu DNS a blokování trackerů. Například Hotspot Shield VPN nabízí ochranu DNS a Personal VPN kupříkladu neposkytuje funkci whitelistingu.

Skóre v sekci funkce tak je 10 /10 vs. 4/10.

Jak obstojí HotSpot Shield Premium VPN v nabídce počtu zemí a serverů?

Nedostatečná nabídka serverů může způsobit nízkou rychlost, HotSpot Shield Premium VPN uvádí 3 200 serverů, v aplikaci personalVPN se uvádí 67 serverů. První z VPN ve srovnání tak udává o 3133 víc .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u personalVPN byl 42. Druhá VPN nabízí 85, o 43 víc. V této disciplíně tedy vítězí .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých HotSpot Shield Premium VPN umí 5. Personal VPN v jeden moment povolí připojit 5 zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku nejlepší VPN.

Jaké platformy umí HotSpotShield Premium VPN a které nabízí Personal VPN?

Podporované systémy patří mezi nejdůležitější parametry, HotspotShield Premium má v nabídce platformu Android a připojí zařízení s iOS. Druhá VPN ze srovnání Personal VPN systém iPhone iOS neochrání, Android dokáže ochránit.

Poskytování informací o provozu VPN se řídí jurisdikcí země, kde má její provozovatel svoje sídlo. HotSpotShield Premium VPN formálně vznikla v USA. Společnost provozující druhou z porovnávaných VPN má sídlo také v USA.

Aplikace HotSpot Shield Premium VPN není k dispozici v českém překladu, Personal VPN česky taky přeložena není.

Ve známkování platforem dosáhla Hotspot Shield Premium VPN známky 10/10 a Personal VPN získává známku 8/10.

Předplatné Hotspot Shield VPN – personalVPN

personalVPN lze předplatit za 144 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete mít od 204 Kč měsíčně. Známka obou VPN za poměr ceny a funkcí je 1/10 pro první, respektive 2 /10 pro druhou srovnávanou VPN.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img