- Komerční sdělení -aktuálně

Prodej firem – nabídněte svou firmu do zkušených rukou

Prodej firem nabízí ideální řešení v případě, že už ve svém podnikání nechcete pokračovat. Důvodů k přerušení této činnosti může být několik, ovšem rozhodně to nemusí znamenat úplný konec vaší firmy. Namísto toho ji můžete předat někomu, kdo bude pokračovat ve vašich vizích.

Společné zájmy

Prodej firem je poměrně složitým procesem, proto se hodí mít se v této situaci na koho obrátit. Proto můžete využít služeb týmu profesionálů, který vám se vším pomůže. Prioritou jste přitom vždy vy a vaše vize. Proto je kladen důraz zejména na společné zájmy, aby prodávaná firma mohla pokračovat podle vašich představ. Záleží tak na vás, zda upřednostníte budoucnost firmy, její směřování, či třeba cenu, za kterou firmu prodáte.

Ocenění firmy

Velmi důležitým parametrem pro prodej aktivních firem je samozřejmě cena. Proto je vždy prováděna odborná valuace, abyste získali odborný návrh ceny. Nebudete si tak muset lámat hlavu s tím, kolik za svou firmu můžete dostat. Ocenění probíhá na základě bohatých zkušeností, ze všech dostupných informací, a hlavně s náhledem na aktuální stav světové i české ekonomické situace. Díky tomu je cena nastavena tak, aby odpovídala té reálné, kterou za prodej své firmy opravdu dostanete.

Výběr zájemce

Při výběru zájemce je třeba najít společné zájmy. I z toho důvodu je důležité, abyste při prodeji firmy jasně určili své priority, které nastíní, jak by s firmou mělo být nakládáno v budoucnosti. Potenciální zájemce je tedy vybírán primárně dle vašich požadavků, díky čemuž lze dosáhnout bezproblémového předání firmy a navázání na vaše vize.

Prodej firmy je provázen řadou nástrah a formalit, celý proces se tak může zdát poněkud složitý. Proto je dobré obrátit se na odborníky se zkušenostmi, kteří vám se vším pomohou.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img