- Komerční sdělení -aktuálně

Stravenková karta LemonPay zvýší spokojenost vašich zaměstnanců

Hledáte cestu, jak stále zvyšovat spokojenost svých zaměstnanců? Existuje mnoho cest, kterými toho můžete dosáhnout. Na prvním místě je samozřejmě komunikace se zaměstnanci a vyslyšení jejich přání a potřeb. Z mnoha výzkumů vyplývá, že zaměstnanci v době inflace očekávají nárůst svých čistých příjmů, a právě z toho důvodu nabízí LemonPay benefitní kartu, jejíž součástí je stravenková karta, kterou bude možné pokrýt výdaje nejen za oběd nebo nákup v supermarketu.

Karta plná benefitů

Používáte k proplácení příspěvků na stravné zaměstnancům papírové stravenky? To se může změnit, jestliže se rozhodnete využívat služeb benefitní karty LemonPay. Ta nabízí přeměnu papírových stravenek na elektronické stravenky, pomocí kterých zaměstnanci, ale také jejich rodinní příslušníci, zaplatí oběd v restauraci nebo nákup v obchodě. Poskytuje však mnohem více výhod než samotné elektronické stravenky. Pomocí karty LemonPay bude možné zaplatit také například za zdravotnické pomůcky, léky a doplňky stravy, za wellness, masáže nebo při návštěvě ve fitness centru, výjimku netvoří ani kultura, sportovní události, odborné kurzy nebo vzdělávání. Benefitní karta představuje ucelený systém benefitů s jednoduchou a snadnou administrativou.

Zákaznická podpora LemonPay

Zaměstnanecké benefity jsou silným nástrojem k uspokojování přání a potřeb zaměstnanců, my v LemonPay víme, že spokojený zaměstnanec je se stává lepším a výkonnějším, protože mu nechybí motivace. Abychom tomu co přispěli co možná nejvíce, poskytujeme naši 100% podporu ke správnému fungování a používání karty bez chyb. Náš specializovaný tým vysvětlí vše potřebné tak, abyste byli schopni svým zaměstnancům předat pochopitelné a jasné informace k tomu, jak kartu používat a kde ji použít možné je. Tím naše práce samozřejmě nekončí. Na náš zákaznický servis se budete moci obrátit kdykoliv budete potřebovat. Společně vždy najdeme řešení tak, aby vyhovovalo všem stranám a ty se těšily spokojenosti.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img